Wspólpraca

Szanowni Państwo, zapraszamy do współpracy biznesowej.
Poza ofertą gotowych świec dostępnych w naszym sklepie oferujemy:

świece spersonalizowane,
zestawy upominkowe,
zestawy SPA – świeca i naturalne ręcznie wytwarzane mydło,
kolekcje dedykowane dla hoteli, pensjonatów i salonów SPA,
organizację warsztatów kreatywnych - tworzenie świec sojowych.

 

Do każdej oferty współpracy podchodzimy indywidualnie oferując optymalne rozwiązania łączące ideologię naszej marki z potrzebami klienta, nie zapominając o wyjątkowym wyglądzie, który w decydującym stopniu wpływa na wizerunek marki.
 

Nasze wyjątkowe świece to idealne uzupełnienie oferty sklepów z wyposażeniem wnętrz, kwiaciarni oraz ważny detal we wnętrzach hoteli, pensjonatów oraz salonów SPA.
Korzystając z naszych świec, mogą Państwo budować wyjątkowy nastrój poprzez dobór zapachu idealnego względem sytuacji czy też pory roku.

Zestawy ZEEA to prestiżowe upominki dla pracowników oraz klientów biznesowych. Nasze zestawy stanowią też idealny upominek dla uczestników różnego rodzaju eventów.

W stałej ofercie posiadamy kilka kolekcji świec sojowych w ponad 60 starannie wyselekcjonowanych zapachach.

Oferujemy też kreację zupełnie nowych kompozycji zapachowych, tworzonych ściśle według otrzymanych wytycznych.

Wszystkie produkty w naszej pracowni powstają w małych seriach z najwyższej jakości surowców. 
Używane przez nas naturalne woski są w pełni biodegradowalne, wolne od GMO, metali ciężkich oraz pestycydów czy herbicydów. 

W przeciwieństwie do klasycznych świec produkowanych z pochodnych ropy naftowej świece ZEEA nie kopcą i nie wydzielają w trakcie palenia szkodliwych substancji. Zaś sam czas palenia w porównaniu do świec parafinowych jest większy nawet o połowę co pozwala dłużej cieszyć się ulubionym aromatem.

Warsztaty kreatywne z tworzenia świec sojowych to ciekawe i wciągające zajęcia podczas których każdy uczestników wykonuje własnoręcznie naturalne świece zapachowe oraz świece do masażu.

Każdy z uczestników zabiera ze sobą wykonane przez siebie świece, jako organizator zapewniamy estetyczne opakowania oraz papierowe torby.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: Warsztaty kreatywne - świece sojowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl